* مصاحبه با اعضای نورالهدی.. *

در دفتر دوم "سامانه مخاطبین نورالهدی" واقع در پایگاه آداب زیارت صحن جامع حرم امام رضا علیه السلام مشغول به خدمت بودم که چند آقاپسر ده دوازده ساله بسیار مرتب از در وارد شدند..

از لهجه ی شیرینشون فهمیدیم اهل اصفهان هستند..

پسرهایی فعال و پر انرژی اما بسیار مودب و متین..

خیلی قاطع اما شیرین صحبت می کردند..

یکی شون اینطوری خودشُ معرفی کرد:

"علیرضا قاسمی هستم از اصفهان.. اومدیم هم پابوس آقامون امام رضا هم اینکه عضو مجله نورالهدی حرم امام رضا علیه السلام بشیم و.."

بعدش دوستاش خیلی مودبانه یکی یکی خودشون رو معرفی کردند: "من رضا حمیدی هستم.. ماهان صادقی ام.. من محمدمهدی امیری هستم و ایشون هم دوستم آقای محمدعلی حمیدی.. خیلی خوشحالیم که تونستیم به پابوس آقامون امام رضا بیایم و.."

بین این بچه ها, آقای علیرضا قاسمی در زمینه خبرنگاری, مجری گری, مداحی, دکلمه خوانی و نقاله خوانی هنرمند بود و در این مهارت ها تبحر خاصی داشت..

بعدش از من خواستند کمی راجع به "سامانه مخاطبین نورالهدی حرم مطهر رضوی" صبحت کنم..

بهشون گفتم: "مجله نورالهدی, فصلنامه ای برای دو مقطع کودک و نوجوان هست که آخر هر فصلی از حرم امام رضا علیه السلام به مشهد و سایر شهرهای ایران بطور رایگان ارسال میشه. عضویت در این مجله رایگان هست ضمن اینکه برای ثبت نام می توان به این آدرس https://eform.aqr.ir مراجعه کرد. در این مجله یک سری مفاهیم علمی دینی تاریخی ایران و اسلام به زبان کودک و نوجوان مطرح میشه. مسابقات و سرگرمی هم داره که مخاطبین نورالهدی پاسخ مسابقه رو بهمون شکلی که در مجله گفتیم, برامون می فرستند و ما این پاسخنامه رو در سامانه مخاطبین نورالهدی بصورت امتیاز ثبت می کنیم این امتیازها زیاد بشه برای کودک و نوجوانانی که در مجلات نورالهدی فعال باشند, اسمشون رو می نویسیم تا براشون جایزه خوب و قشنگ بفرستیم و.."

بلافاصله بعد توضیحات من, این آقاپسرای گل گفتند: "میشه لطفا مارو هم ثبت نام کنید؟.."

کد ملی و آدرسشون رو گرفتم..

خیلی آسون عضو "سامانه مخاطبین نورالهدی حرم مطهر رضوی" شدند..

نسخه بهاره مجله نورالهدی رو به هر کدومشون دادم بعد از مطالعه, کمی با هم صحبت کردند و با اشتیاق و ذوق فراوون دفتر مجله رو ترک کردند..

بیا با هم عضو نورالهدی بشیم


مطالب مرتبط